Mecra bağımsız fikirler.

Fikir, yaratıcı içerik, reklam filmi ve görsel tasarım üreten kreatif reklam ajansıyız. Yetkinliklerimizi iletişim stratejisi kurmada, sosyal medya yönetiminde, reklam kampanyası üretiminde, kurumsal kimlik ve tüm basılı iş tasarımlarında; kısacası offline ve online tüm mecralarda kullanırız.

Farklı disiplinlerden oluşan mükemmelliyetçi ekibimiz ile faydalı işler çıkarıyoruz.

Samet Koşar
Executive Creative Director & Co-Founder
Onur Bilir
Executive Director & Co-Founder

Holistik hizmetler.

Markanız ile hedef kitleniz arasında her alanda varız!

Bütünleşik

Mecra bağımsız düşünerek, markanızın etkileşime girebileceğini tespit ettiğimiz her alanda KPI'larınıza hizmet eden stratejiler oluştururuz. Entegre bakış açısıyla kurgulayarak da, tasarımdan yazılıma, sosyal medyadan prodüksiyona kadar A'dan Z'ye çözümler sunarız.

Sosyal Medya

Hedef kitleniz ile markanız arasındaki iletişimi sosyal medya kanallarını kullanarak doğru ve yaratıcı içeriklerle kurgularız. Stratejiden planlamaya, hesap yönetiminden kampanya yönetimine, moderasyondan medya satın almaya kadar hizmetler sunarız.

Dijital

Dijital alanda markanızın görünürlüğünü ve bilinirliğini artırmak için kullanıcı odaklı çözümler üretiriz. Tasarımdan yazılıma kadar tüm süreci kurgular, stratejik çözümler geliştirir ve bunları ölçülebilir başarı hikayelerine dönüştürerek gücünüze güç katarız.

Konvansiyonel

Hedef kitlenizin markanızı gördüğü, duyduğu ve deneyimlediği her alanda yaratıcı çözümler sunarız. Basılı, görsel, işitsel vb. her alanda stratejiler geliştirir ve markanızın mimarisine uygun projeler tasarlarız.

Bizi takip edin

Isırmayız 🙂

© 2019 OctoStory. Tüm hakları saklıdır.