Yeni nesil bağımsız reklam ajansı

İnsan; beyniyle, kalbiyle, gözüyle, kulağıyla bir bütündür.

Biz de reklamı bir bütün olarak görüyoruz.

Satışa ve/veya akılda kalıcılığa faydası olmayan reklam üretmiyoruz. Mecra bağımsız (dijital, geleneksel fark etmez), müşterilerimizin hizmetinde; tüketicisinin gözünde daha çok itibar görmelerini ve rakiplerinin karşısında onları tercih etmelerini sağlayacak aksiyonlar alıyoruz.

Yeni nesil reklamcılık alanında deneyimli insanların bir arada olduğu, destek ekibimiz ile birlikte 10 kişilik bir ekibimiz var. Ajansımız, Yaratıcı Ekip, Müşteri İlişkileri Ekibi, Sosyal Medya Ekibi, Yazılım Ekibi ve Prodüksiyon Ekibi olmak üzere 5 ayrı departmandan oluşuyor.

samet-kosar

Samet Koşar

Kreatif Direktör, Kurucu Ortak

Reklamcılığa 2009 yılında sanat yönetmeni olarak başladı. 2013 yılında yeni nesil reklamcılığın öncülerinden Magnet20 ekibine katıldı. Burada Kariyet.net, Akçansa, Çimsa, Betonsa, Multinet, P&G, Wyhndam, Edenred gibi firmalara hizmet verdi. Daha sonra sektöre karşı cepheden bakabilmek için Zingat.com bünyesine dahil olarak Yaşam Skoru, Evimin Değeri, ZingatPRO gibi trendin öncüsü, dikkat çekici projelerde yer aldı. 2016 Ağustos itibariyle de OctoStory Dijital Reklam Ajansı’nın Kreatif Direktör ve Kurucu Ortağı olarak görev yapıyor.

onur-bilir

Onur Bilir

Yönetici Ortak

Reklamcılığa 2014 yılında sanat yönetmeni olarak başladı. 2015 yılında Samet ile birlikte Magnet20’nin sanat ekibinde yer aldı. Burada Multinet, Kariyer.net ve Betonsa markalarına hizmet verdi. 2016 yılında OctoStory serüvenine başlamadan evvel 1 yıl gibi bir süre ZIT Görsel ve İşitsel Sanatlar ekibine dahil oldu. Burada Özdilek, Oses ve Kullar İnşaat gibi firmalara konvansiyonel ve prodüksiyon alanında hizmet verdi. 2016 Ağustos ayı itibariyle de OctoStory Dijital Reklam Ajansı’nın Yönetici Ortağı olarak görev yapıyor.

kirkor-inciduzen

Kirkor İncidüzen

Senior Art Direktör

Reklamcılığa 2004 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’ni bitirdikten sonra sanat yönetmeni olarak Detay Ajans’ta başladı. Akabinde IDEA Interactive’te Doğuş Çocuk projesinde 2006 yılında Altın Örümcek ödülüne layık görüldü. 2007 yılında 9 yıl sürecek serüveni olan PRP’de Hasbro, Eti, 3M, Unilever, Eczacıbaşı, Borusan, Loreal, Tetrapak, Bayer gibi sektörün öncü markalarına hizmet verdi. 2016 Ağustos ayı itibariyle de OctoStory Dijital Reklam Ajansı’nın temelini atanlardan biri.

Bizi takip edin

Isırmayız 🙂

Fulya Mah. Prof. Dr. Bülent Tarcan Cad. No:28/A, Şişli-İstanbul | +90 212 275 44 16 | info@octostory.com